Kalite Politikamız

Turuncu Gümrük Müşavirliği olarak görüşümüz gümrük müşavirliği mesleğinin artık sadece ürünlerin gümrük işlemleri ile sınırlı olmaması şeklindedir. Aynı zamanda müşterilerimizin gereğinde hukuk danışmanı, mali danışmanı ve yol göstericisi olmak ana hedefimizdir. Gümrüklerin 1996 yılında elektronik ortama geçmesi, mesleğimizin ve çalışanların profilini değiştirmiş ve firmamız bu yeniliği yakinen takip ederek bilgisayar ortamında çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda şirketimiz Interaktif Gümrükleme ve Dijital Arşiv sistemlerini bünyesine adapte eden ilk gümrük müşavirliği firmasıdır. Bu sistemler sayesinde müşterilerimiz ofislerinden kendilerine ait kullanıcı adları ve şifreleri ile sisteme giriş yapıp evraklarının hangi aşamada olduğunu görebilir. Ayrıca işlemi biten dosyalara ait evrakların fotokopilerine ulaşabilirler.

Kaliteye ve müşteri memnuniyetine herşeyden daha çok önem veren şirketimiz hizmet kalitesini ISO 9001: 2000 Kalite Yönetimi sistemi Belgesi ile belgelemiş ve sürekli kendini yeniler dinamik bir yapı içerisinde, konularında uzman personeli ile müşterilerine ithalat ve ihracat gümrükleme işlemlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz malın her türlü gümrükleme hizmeti dışında dış ticaret danışmanlık hizmetini de vermekte ve mevzuat konusunda değerli müşterilerine bilgiler aktarmaktadır. Aynı zamanda 2008 yılı başında aldığı OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ belgesi ve ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ belgesi ile sektörde bu belgeleri alarak kalite politikasını geliştiren İLK VE TEK FİRMA olma özelliğine sahiptir.

Turuncu Gümrük Müşavirliği sahip olduğu kurye hizmetleri ve araç filosu ile müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda görevlileri, en kısa süre içinde talep edilen yerlere ulaştırmaktadır.

Biz, Turuncu Gümrük Müşavirliği olarak işlemlerinizin hızlı, kaliteli ve sistemli olması için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Yaşanan bürokrasiyi siz müşterilerimize ne kadar az yansıtırsak o kadar nitelikli hizmet verileceğinin bilinciyle hareket etmekteyiz. Sizler ve bizler Lojistik dünyasına dahil olan bir grup olarak, zamanın değerini ve bu zamanın en verimli şekilde kullanabilmenin yolunun ise sistem ve teknolojinin birleşimi ile yapılabileceğini de biliyoruz