Misyonumuz

TURUNCU olarak çalışma politikamız mükemmelliği ve güveni esas almaktadır.Bu politikamızın ışığında, rekabet hızı her geçen gün artan hizmet sektöründe daha kaliteli, daha verimli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler sunmak hizmet anlayışımızın ve vizyonumuzun başlangıç noktasıdır.

Verdiğimiz hizmetlerin hızı ve planlı olma özelliği gümrüklü sahalardan geçen eşyaların bekleme sürelerini kısaltarak zamandan tasarrufla birlikte, günlük ek giderleri azaltıp maliyet artışını önleyerek siz müşterilerimize, ülke ekonomisine ve sosyal yapıya katkıda bulunma temel prensibimizi oluşturmuştur.

Verdiğimiz .hizmetlerde bir misyonun temsilcileri olduğumuzun bilinci içerisinde hareket etmek ve bu şuurla ekip çalışması yapmak şirketimizin prensiplerindendir.

Sektörümüz ve siz değerli müşterilerimiz ile oluşturduğumuz sevgi ve saygı çerçevesindeki diyalogumuz, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz alanda kazandığımız tecrübe, deneyim ve güvenilir ekibimiz ile harmanlanarak tarafınıza sürat ve artan müşteri memnuniyeti olarak yansımaktadır.

Vizyonumuz

Hizmet üretiminde teknolojiyi kullanarak, çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden,konusunda uzman, ahlâklı, hırslarından arınmış, saygı ve sevgi çerçevesinde gelişmiş, hizmet kalitesini sürekli arttıran ve müşterilerinin beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak sektörde lider olmaktır.

TURUNCU Gümrük Müşavirliği olarak bunu başardığımız sürece tercih edilen olacağımızın bilinci içerisindeyiz.